Американське розуміння китайської кухні змінилося
2, Jul 2022
Американське розуміння китайської кухні змінилося

навколо мандаринової їжі

Їжа мандаринів насправді є важливою частиною мандаринського суспільства, а також складається з продуктів, що надходять із Китаю. Завдяки діаспорі мандаринів, а також історичній енергії нації, мандаринська їжа фактично вплинула на численні інші страви в Австралії чи Європі, а також у минулому, а також зміни, створені для пристосування до регіональних смаків. Основні страви з мандаринами, як-от рис, соєвий соус, локшина, трав’яний чай, олія чилі, а також тофу, а також такі інструменти, як палички для їжі та вок, зараз легко можна знайти по всьому світу.

Вибір приправ, а також методів приготування їжі в мандаринських провінціях залежать від відмінностей в історичних етнічних командах та історії. Географічні функції, що складаються з пагорбів, струмків, лісів і пустель, також справляють серйозний вплив на запропоновані регіональні компоненти, враховуючи, що середовище Китаю відрізняється від екзотичного на півдні до субарктичного на північному сході. Royal Imperial, а також гідний вибір також вносять свій внесок у зміну мандаринової їжі. Завдяки королівському зростанню, а також торгівлі, компоненти, а також методи приготування їжі, що надходять з різних інших суспільств, фактично були включені прямо в мандаринні продукти з часом.

чому саме розуміння американців змінилося?

Коли наша команда встала на кухні улюбленого кулінара в Сан-Франциско, Чіанг швидко створив контейнери з крижаним Саппоро. Як ніби перегляд самої розповіді, а також звернення уваги на її обговорення років і справді справді варто рясних історій просто не було достатньо, зараз, безумовно, було насправді холодне пиво. «Ви точно розумієте, що саме доповнює мандаринові страви?» — запитала Сесілія Чіанг, поки маленька команда зібралася, щоб помилуватися пахучою червонуватою свинею, що кипіла в горщику на її столику. М’ясо почало карамелізуватися, його власний прекрасний аромат поводиться як м’який (як і тихий) обідній дзвін.

Сесілія Чіанг


Чіанг насправді добре відомий, зірковий кухар до того, як зіркові кухарі були справді важливим моментом. Так само, як і її здібності до кухонної зони – через те, що її фактично вітали біля обіднього столу, щоб насолодитися червоною свинею – залишаються недоторканими; Чіанг, звичайно, все ще отримав його. Власник, кухар, а також головний ідеолог, відповідальний за революційну організацію в Сан-Франциско, китайську мандаринську мову, Чіанга зазвичай приписують тому, що він перевозить справжні страви мандаринової кухні до Сполучених Штатів. Їдальня на 50 місць, відкрита в 1961 році на Полк-роуд, а пізніше заселила набагато більшу територію в районі Гірарделлі, не була такою, як інші заклади харчування Mandarin. Його власна суворість була насправді цілеспрямованою .

“Це справді ресторан Mandarin?” Чіанг стверджує, що люди постійно запитували її. Китайці на мандарині не робили слайс-суі чи навіть чау-мієн, 2 обов’язкові страви в кожному закладі харчування мандаринів у США протягом того часу. Однак насправді це саме те, чого Чан хотів запобігти. По суті, її дуже ранні гребінці разом із стравами мандаринів у Сполучених Штатах залишили її байдужим, а також виявили, що в Сан-Франциско саме те, що насправді були страви мандаринів.

Їжа перетворюється на блюдо для задоволення. Незалежно від того, чи летить він кухні до Тулума, щоб споживати в ресторані Noma Mexico Рене Редзепі, короткочасне спливаюче вікно Чан мав перевагу спробувати або навіть зібратися в місці Перської затоки разом із товаришем по ринку Алісою Вотерс, а також безкінечно обговорювати їжу кухні , Чіанг не сильно зменшилися. Крім того, у неї є вказівка ​​для решти людей: «Гарно проведіть час… ви навіть не знаєте [про завтра]».